KACPER - BOHATER INTERNAUTÓW

2017-02-01 16:58:08

Kacper Stokowski - młody pływak UKS G-8 Bielany zwyciężył w plebiscycie portalu Megatiming.pl na bohatera 2016 roku, czyli głosowania kibiców. Bielański zawodnik o 90 głosów pokonał Kacpra Majchrzaka, zdobywając 2110 głosów.


W plebiscycie na najpopularniejszych zdaniem internautów pływaków, startowała czołówka wszystkich kategorii portalu Megatiming.pl, wybranych wcześniej w głosowaniach ekspertów. Wśród kandydatur znalazła się czwórka związana z naszą Dzielnicą, o czym pisaliśmy tutaj. Poza Kacprem Stokowskim można było oddawać głosy na Radosława Kawęckiego, Wojciecha Makowskiego i Sebastiana Karasia. Odnotowali oni jednak spore straty do zwycięzcy i czołówki.

- Cieszę się z sukcesu, tym bardziej że przeprowadziliśmy małą akcję propagującą głosowanie na Kacpra. Zasłużył na ten sukces, bo miniony rok przepracował naprawdę fantastycznie i kibice to docenili. Mam nadzieję, że jeszcze bardziej zmotywuje to zawodnika UKS G-8 Bielany do osiągania wyników, z których będą dumne całe Bielany. Na nas Kacper zawsze może liczyć - nie kryje radości zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany - Grzegorz Pietruczuk.

My również gratulujemy, ciesząc się z odzewu na akcję propagującą głosowanie na kandydaturę Kacpra Stokowskiego.

Czołówka głosowania na bohaterów 2016 roku:
1. Kacper Stokowski - 2110 głosów,
2. Kacper Majchrzak - 2020 głosów
3. Weronika Hallmann - 563 głosy
 
MG źródło: megatiming.pl / fot: Fanpage Kacpra Stokowskiego