KADETKI SPARTY WARSZAWA POWALCZĄ O TYTUŁ

2016-02-08 22:15:56

Zawodniczki ESPES Sparty Warszawa po udanych występach na szczeblu warszawskim, powalczą w finałach Mistrzostw Mazowsza Kadetek. Podobnie jak starsze koleżanki, kadetki z Bielan pojadą do Legionowa, aby powalczyć o sukces.


Po zwycięstwach w dwumeczu z drużyną z Radomia oraz zespołem Esperanto Warszawa, kadetki ESPES Sparty Warszawa udadzą się do Legionowa, gdzie w dniach 10-14 lutego, powalczą o tytuł najlepszej drużyny w województwie. Na ich drodze staną zespoły MOS Wola Warszawa, Nike Ostrołęka, Legionovii Legionowo oraz UKS SMS Warszawa. Zmagania w Legionowie rozpoczną się dla bielańskich siatkarek od pojedynku z MOS Wola Warszawa.

Młode siatkarki ESPES Sparty Warszawa na pewno będą chciały co najmniej powtórzyć sukces swoich starszych koleżanek z sekcji juniorskiej, które na początku lutego obroniły tytuł wicemistrzyń Mazowsza. Jak mówił w niedawnej wypowiedzi dla naszego serwisu kierownik drużyny, Maciej Szewczyk po udanych występach w meczach z zespołami Trzynastki Radom i UKS Esperanto, walka o medal jest sprawą otwartą. W szeregach bielańskiego zespołu wystąpią zawodniczki, które zdobyły srebrny krążek w rywalizacji juniorek, a teraz pomogą w walce o sukces zespołowi kadetek. Są nimi Dominika Kozyra i Aleksandra Gęsina. 

Terminarz Mistrzostw Mazowsza kadetek w Legionowie:

10 lutego 2016: ESPES Sparta Warszawa - MOS Wola Warszawa
11 lutego 2016: ESPES Sparta Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka
12 lutego 2016: Legionovia Legionowo - ESPES Sparta Warszawa
13 lutego 2016: ESPES Sparta Warszawa - UKS SMS Warszawa

MG źródło: inf. własna / fot: Fanpage Sparty Warszawa