MEDALE JUDOKÓW W TURNIEJU MAŁEGO MISTRZA

2018-02-26 12:08:31

?W Warszawie odbyły się zmagania judo w ramach Turnieju Małego Mistrza. Rywalizowano w trzech kategoriach: U 9, U 11 i U 13. Nie zabrakło sukcesów bielańskiego judo. Złoto wywalczył Kamil Karpiński. Medale powędrowały też do judoków Nastula Club.

Złoto wywalczył Kamil Karpiński z klubu Lemur Judo, który w zmaganiach 9 latków w kategorii 26 kilogramów nie miał sobie równych. Kamil Karpiński wystartował też zmaganiach U 11 w kategorii 26 kilogramów i tam był piąty. Jakub Liśkiewicz – kolejny reprezentant Bielan „z Lemura” był trzeci w zmaganiach 40 kilogramów kategorii U 9. Bez medalu w zmaganiach U 13 kategorii 30 kilogramów zakończył rywalizację brat Kamila - Kacper.

W rywalizacji wzięło udział dziewięciu judoków klubu Nastula Club. Srebro w zmaganiach U 13 do 65 kilogramów wywalczył Kacper Balcerowski, a brązowy medal w zmaganiach 24 kilogramów kategorii U 9 powędrowało do Michała Krasnodębskiego. Poza podium na piątych miejscach zmagań U 11 i U 9 w swoich kategoriach uplasowali się Mikołaj Kostrzewski, Karol Wolak i Michał Ręczyn.

Red / fot: materiały zawodników - Kamil Karpiński