NOWY ROK SZKOLNY Z PŁYWANIEM W ZSS NUMER 50

2016-02-24 17:16:35

Zespół Szkół Sportowych im. Janusza Kusocińskiego przy ulicy Lindego 20, w nowym roku szkolnym 2016/2017 przeprowadzi nabory dla uczniów, którzy chcą kontynuować swoją karierę pływacką w liceum i godzić ją z wysokim poziomem nauczania.


Zespół Szkół Sportowych numer 50 przeprowadzi nabór do klas pływackich przy współpracy z Polskim Związkiem Pływania oraz klubem UKS G-8 Bielany, który specjalizuje się w szkoleniu pływaków. Koordynacją całego przedsięwzięcia pod kątem organizacji szkolenia, zajmie się Dariusz Czerwonka. Nad formą licealistów, którzy będą doskonalić się w pływaniu, będzie czuwał Paweł Wołkow. Jeden z ojców sukcesu UKS  G-8 Bielany, w którym trenują najbardziej utalentowani, młodzi pływacy na Mazowszu, na czele z Kacprem Stokowskim, wybranym najlepszym sportowcem Warszawy młodego pokolenia, w 2014 roku.

Wszyscy uczniowie, którzy zdecydują się na naukę w Zespole Szkół Sportowych numer 50 będą mogli liczyć nie tylko na bliskość pływalni, ale również internat.MG źródło: inf. własna