OLGA GRABOWSKA I AZS-AWF Z MEDALAMI!

2018-03-25 21:44:29

Bardzo dobrą formę w Elblągu zaprezentowała Olga Grabowska w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików U-16. Z medalami z AMP w biegach przełajowych wraca również AZS-AWF Warszawa. Biegacze wygrali klasyfikację drużynową zmagań w Siemianowicach Śląskich!

Olga Grabowska w Elblądu rywalizowała na dystansie 2500 metrów. Jak podkreślają wszyscy obserwatorzy, zawodniczka UKS Kusy Warszawa, ucząca się w LO im. J. Kusocińskiego na Bielanach, od początku kontrolowała sytuację i wygrała z bardzo dużą przewagą. Z dobrej strony zaprezentowała się również piąta na tym dystansie Eleonora Tyndzik.

Sukcesem Akademików z Bielan zakończyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych. W Siemianowicach Śląśkich. W klasyfikacji drużynowej kobiet AZS-AWF Warszawa był dziesiąty, wśród mężczyzn zawodnicy z bielańskiego klubu nie mieli sobie równych i zwyciężyli, zostawiając w pokonanym polu aż 41 innych uczelni!

Zawodnicy AZS-AWF Warszawa rywalizowali w składzie: Krzysiek Żebrowski, Mateusz Kondej, Daniel Żochowski, Oskar Wojtalik i Adam Kubicki. Zawodniczki pojechały do Siemianowic Śląśkich w składzie: Julia Pleskaczyńska, Natalia Grzegorczyk, Agnieszka Skowyrska, Weronika Sawicka i Marta Grzelak.

MG / fot: materiały fanpage AZS-AWF Warszawa i Roberta Kędziory