PIERWSZE STARTY GIMNASTYCZEK IKS

2019-09-23 20:09:57

W miniony weekend rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Mokotowa, które dla większości zawodniczek z sekcji gimnastyki artystycznej IKS AWF oraz IKS Łomianki były okazją do pierwszego startu w tym sezonie.

Juniorka Kaja Idzikowska została wicemistrzynią Mokotowa zdobywając srebrny medal, a rok młodsza Magdalena Rolska zajęła w kategorii juniorek miejsce szóste.

Juniorki młodsze też uplasowały się na bardzo dobrych pozycjach. Paula Jasiszczak (rocznik 2007) zdobyła medal srebrny, a uczennice bielańskiej Szkoły Przymierza Rodzin nr 3 Pola Pietrasik i Melania Grabek-Puzyna w swoich kategoriach zdobyły medale brązowe. Czwarte miejsce zajęła Maja Bobrowicz - trzecia zawodniczka IKS AWF z rocznika 2008, która startowała w tych zawodach.

Eliza Monikowska (rocznik 2009) uczennica Szkoły Podstawowej nr 77 również wróciła z tytułem wicemistrzyni Mokotowa i srebrnym medalem na szyi. Reprezentująca sekcję IKS Łomianki Wiktoria Kluszczyńska zajęła w tych zawodach 5 miejsce.

Przed zawodniczkami sekcji gimnastyki artystycznej IKS AWF i IKS Łomianki oraz ich trenerkami Beatą Rybak, Kingą Małaniuk i Olgą Shalashovą nowy rok startowy pełen wyzwań i emocji. Warto zaglądać na Instagram sekcji @iksga gdzie publikowane są zdjęcia bielańskich zawodniczek. Więcej informacji o startach gimnastyczek znaleźć można na fb sekcji:  https://www.facebook.com/iksga/