TEAM TEBEK Z PIERWSZYM SUKCESEM

2018-03-26 14:27:17

Klub Sportowy Tebek Bielany powołał grupę Team Tebek, składającą się z najzdolniejszych młodzików w klubie, mających rywalizować w turniejach na arenie lokalnej i ogólnokrajowej.

- W ramach naszego Klubu na rok 2018 powołana została grupa młodzików pod nazwą TEAM TEBEK. Pod tą nazwą nasza reprezentacja młodzików będzie w roku 2018 rywalizować w bielańskim, warszawskim i ogólnopolskim systemie współzawodnictwa sportowego. Trzynastka zawodników została wybrana i wskazana przez swoich trenerów sekcyjnych. Planujemy wspólne treningi, wyjazdy szkoleniowe i oczywiście udział w zawodach na różnym szczeblu - relacjonuje trener Tomasz Pyciarz.

W planach klubu jest stałe rozszerzanie drużyny, znajdującej się pod patronatem szkoleniowym olimpijczyka Piotra Pazińskiego, którego wspomagają trenerzy sekcyjni. W chwili obecnej w składzie Team Tebek znaleźli się:  Jakub Sołtysiak, Zuzanna Klisowska, Emilia Maślańska, Maksymilian Lisowski, Kamila Kaliszewska, Zofia Kucińska, Filip Baszyński, Wiktoria Bajer, Piotr Kędra, Zuzanna Sokołowska oraz Dawid Guzowski, Izabela Jastrzębska oraz Aleksander Anklewicz. 

Cała grupa odnotowała już pierwszy sukces. Pod okiem trenerów: Piotra Pazińskiego, Anny Rapity i Macieja Kaczorowskiego, grupa wywalczyła  trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej Pucharu Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim w kategorii młodzików!  Team wywalczył pięć medali. Srebra dziewczęta: Zosia Kucińska, Zuzia Sokołowska i Wiktoria Bajer oraz Filip Baszyński i Kamila Kaliszewska brązowe.
 
TP / fot: materiały KS Tebek Bielany