TO JUŻ PEWNE! PÓŁFINAŁY MPJ W CRS BIELANY!

2016-03-03 18:56:41

Po wylosowaniu organizacji turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce, ESPES Sparta Warszawa miała przed sobą nerwowy dzień szukania hali, która przyjmie bielańską drużynę na nieoczekiwany turniej. Niezawodne okazały się Bielany. Juniorki Sparty podejmą rywalki w hali CRS Bielany.


Choć przez moment działacze ESPES Sparty Warszawa rozważali nawet, aby mecze odbyły się na terenie dzielnicy Wilanów, ostatecznie nie było to konieczne. Współnie z dzielnicą Bielany, udało się zapewnić halę w miejscu, gdzie zespół Sparty czuje się najlepiej, czyli na Bielanach. Doszło nawet do sytuacji, w której Sparta mogła nawet wybierać, w której hali na terenie dzielnicy chce zagrać, ponieważ chętnych do pomocy w pomocy w tej nieoczekiwanej, bo przyznanej na początku marca, lecz prestiżowej imprezie, było wielu. Ostatecznie niezawodny okazał się CRS Bielany, który stanął na wysokości zadania i zapewnił ESPES Sparcie komfort grania u siebie. Stołeczne siatkarki zagrają w trzydniowym turnieju, który może zaowocować awansem do ścisłej czołówki juniorskich drużyn w kraju.

Młode siatkarki z Bielan, po zwycięstwie w ćwierćfinałowym turnieju w Białymstoku, w półfinale spotkają się z drużynami UKS Szóstka Mielec, Zryw Volley Iława i Impel Wrocław. Zawodniczkom ESPES Sparty Warszawa w hali CRS Bielany przy ulicy Lindego przyda się żywiołowy doping, dlatego tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia hali w weekend 11-13 marca.

- Cieszę się, że historia z szukaniem hali zakończyła się happy-endem. Liczę, że grające w 100% u siebie zawodniczki ESPES Sparty, wywalczą teraz awans do finałów, a w weekend hala CRS będzie pełna kibiców dopingujących bielańską drużynę - nie krył radości zastępca burmistrza dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

Szerzej o turnieju pisaliśmy tutaj

Terminarz turnieju półfinałowego MPJ w siatkówce:

11 marca:
17:15 ESPES Sparta Warszawa - Zryw Volley Iława
45 minut po zakończeniu pierwszego meczu: Impel Wrocław -  UKS Szóstka Mielec

12 marca:
10:45 Zryw Volley Iława - UKS Szóstka Mielec
45 minut po zakończeniu pierwszego meczu: ESPES Sparta Warszawa - Impel Wrocław

13 marca:
10:45 Impel Wrocław - Zryw Volley Iława
45 minut po zakończeniu pierwszego meczu: ESPES Sparta Warszawa - UKS Szóstka Mielec

MG źródło: inf. własna