TRIATHLONOWE SUKCESY W SŁAWIE

2016-07-26 07:20:23

?Sukcesami UKS G-8 Bielany zakończył się Festiwal Triathlonu w Sławie. Bielańska reprezentacja wróciła do Warszawy z medalami. Najlepsza w kategorii juniorek młodszych okazała się Magdalena Sudak. Medale zdobyli również juniorzy starsi.

W kategorii juniorek młodszych na najwyższym stopniu podium stanęła Magdalena Sudak, która złoty medal zapewniła sobie głównie dzięki jeździe na rowerze oraz sprawnie dokonanej zmianie z pływania, do roweru. W tej samej kategorii siódma była Amelia Seroczyńska, ósma Karolina Żarnowska. Film z finiszu Magdaleny możecie znaleźć tutaj.

Bardzo dobrze zaprezentowali się również juniorzy starsi. Drugi na mecie, ze stratą 17 sekund do zwycięzcy, zameldował się Kamil Damentka. Skład podium uzupełnił jego klubowy kolega - Daniel Juszkowiec. Trzeci z reprezentantów UKS G-8 Bielany - Paweł Lenartowicz - był siódmy, a Kacper Ruczkowski dziewiąty.

Pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej zdobył dla UKS G-8 Bielany Cezary Figurski (siódmy w kategorii open). Zawody ukończył także z dobrym czasem 1:30.58 zastępca burmistrza dzielnicy Bielany - Grzegorz Pietruczuk.

Zmagania w młodszych kategoriach odbywały się w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów.

MG źródło: sts-timing.pl / UKS G-8 Bielany Triathlon