UKS G-8 NIE ZWALNIA TEMPA

2016-03-15 17:20:34

Na terenie obiektu CRS Bielany rozegrano zawody z cyklu Grand Prix Mazowza. Nie zawiedli w nich młodzi pływacy z UKS G-8 Bielany, którzy zwyciężyli w klasyfikacji punktowej. W weekend młodzi pływacy UKS G-8 Bielany z sukcesami rywalizowali w zawodach OMDO.

Najbardziej wartościowe rezultaty wśród 10-latków, rywalizujących na basenie CRS Bielany osiągnęli Filip Topp i Lena Drynkowska. Filip był piąty w klasyfikacji multimedalowej, natomiast Lena uplasowała się cztery pozycje dalej. UKS G-8 Bielany na własnym terenie wywalczył 2 złote, 2 srebrne i 3 brązowe medale, co pozwoliło na zajęcie czwartego miejsca w klasyfikacji zdobytych krążków.

Warto dodać, że w czasie, gdy Kacper Stokowski, Karol Młynarczyk i reszta drużyny rywalizowała na Zimowych Mistrzostwach Polski 16 i 17-latków, zorganizowano kolejne zawody Od Młodzika do Olimpijczyka.

Podajemy najbardziej wartościowe wyniki UKS G-8 Bielany (wyniki w pierwszej czwórce):