BIELAŃSKIE TAEKWONDO ZNÓW W MEDIACH

2016-02-15 16:08:29

Dzięki olimpijskiej przepustce zdobytej przez Piotra Pazińskiego, znów głośniej mówi się o taekwondo, Bielanach i Warszawie. W ostatnich dniach fani sportu mogli posłuchać o tej dyscyplinie w TVP Warszawa, w programie Dzień Dobry Warszawo oraz materiale Bonusa RPK.

 
W materiale TVP Warszawa można posłuchać zarówno Piotra Pazińskiego, który w Turcji wywalczył awans na IO (pisaliśmy o nim tutaj) w Rio de Janeiro, jak również jego trenera - Tomasza Pyciarza. Poza wypowiedziami zawodnika i jego trenera, widzowie obejrzą fragmenty walk z kwalifikacji, jak również komentarz do całego turnieju. Materiał można znaleźć tutaj

W programie "Dzień Dobry Warszawo" w dwóch wejściach (8:18 i 46:42) (link tutaj) kibice znów przenieśli się na teren stołecznego AZS-AWF Warszawa, aby porozmawiać z Piotrem Pazińskim. Przybliżono kulisy sukcesu jakim jest awans do Rio, Piotr Paziński opowiedział plusach płynących z uprawiania taekwondo, jak również podstawach taekwondo.

Przeprowadzony w luźniejszej konwencji materiał Bonus RPK, pokazuje jak trenują Michał Łoniewski i Piotr Paziński w AZS-AWF Warszawa. Zawodnicy przybliżyli swoje osiągnięcia, opowiedzieli o elementach zdrowego trybu życia, pokazali elementy rozgrzewki, jak również samej dyscypliny. Kibice mogli dowiedzieć się o wyposażeniu zawodników taekwondo, jak także zasadach taekwondo.
 

MG źródło: TVP Warszawa / inf. własna / fot: Marcin Sadowski