CENNE SREBRO W GRECJI

2016-06-13 21:25:18

Przygotowania naszego bielańskiego taekwondzisty idą pełną parą, Piotr błyszczy formą co potwierdzają kolejne udane starty w tym brązowy medal na Mistrzostwach Europy i srebro zdobyte na turnieju Pucharu Świata Greece Open 2016, podczas zmagań 11 czerwca.O wysokiej formie i bardzo pozytywnym nastawieniu Piotra najlepiej świadczy jego wpis na stronie portalu społecznościowego Facebook - Ostatni start przed IO całkiem spoko. Wiadomo złoto było by milej widziane, ale po trzech dobrych walkach wracam do Polski ze srebrnym medalem z Greece Open 2016, G-1 - podsumował swój występ zawodnik z Bielan. Stołeczny zawodnik uległ jedynie zawodnikowi z Iranu. Był nim Mahdi Khodabakhshi.
 
Taekwondziści będą walczyć  o medale na Igrzyskach w Rio 19 sierpnia czyli za nieco ponad dwa miesiące. Świetna forma Piotra oraz realizacja określonych z trenerem Tomaszem Pyciarzem celów w „Drodze do Rio" to dobry prognostyk.
 
Tymczasem już 18 czerwca na terenie AWF podczas 1st Taekwondo Day będzie możliwość osobistego poznania Piotra Pazińskiego oraz wielu innych gwiazd Taekwondo olimpijskiego.

MG / MS / fot: Marcin Sadowski