CENNY MEDAL OLGI KOWALSKIEJ

2016-06-06 20:16:15

Olga Kowalska, trenująca w zespole Trinergy Team mieszkanka Bielan, zdobyła w miniony weekend brązowy medal Mistrzostw Polski w triathlonie, na dystansie 1/2 Iron Man. Zawody odbyły się w Sierakowie.

Olga Kowalska po pływaniu wyszła z wody jako 23 licząc również rywalizację mężczyzn. Przed nią znajdowały się cztery rywalki. 36 w generalne po jeździe na rowerze zawodniczka, nadal była piąta w rywalizacji mężczyzn, a o jej sukcesie zadecydował bieg. Choć zawodniczkę z Bielan wyprzedziło kilku rywali i zajęła ostateczni 57 pozycję, to nie zrobiła tego żadna z kobiet, a w tej kategorii absolwentka AWF Warszawa awansowała na trzecie miejsce i linię mety minęła z czasem 4:33:00.

W zawodach startował również Robert Szul z Bielańskiego Klubu Karate Kyokushin. Po sześciu godzinach walki z pływaniem, rowerem i bieganiem zajął 646 miejsce. Robert Remiszewski z tego samego klubu był 667.

MG źródło: live.sts.timing.pl / fot: Olga Kowalska