ŁÓDŹ LEPSZA W WAŻNYM MECZU

2017-12-19 20:45:12

W ostatnim tegorocznym meczu Krajowej Ligi Zapaśniczej, drużyna AZS-AWF Warszawa uległa w hali przy ulicy Marymonckiej Budowlanym Łódź. To oznacza, że Akademików z Bielan zabraknie w play-off rozgrywek.

Spotkanie miało bardzo dużą stawkę, ponieważ obie drużyny miały szansę na awans do decydującej fazy rozgrywek. Niestety drużyna Budowlanych była tego dnia wyraźnie lepsza i wygrała na Bielanach 23:8. Po pierwszych pięciu walkach wydawało się, że emocje i walka o wygraną będzie ważyła się do samego końca, bo łódzki zespół prowadził zaledwie jednym punktem. Swój pojedynek wygrała Angelina Łysak, a Anna Łukasiak i Victor Petryk remisowali. Niestety końcówka to cztery pewne i wysokie wygrane łódzkiej drużyny.

Po pięciu kolejkach grupy "B" Akademicy mają na swoim koncie wygraną i cztery porażki. Nie mają już szans na awans do dalszej fazy zmagań, ale mogą wyprzedzić w tabeli drużynę Unii Racibórz, która również zgromadziła na swoim koncie trzy punkty. Relację z meczu pierwszej rundy, toczonego w Łodzi i również zakończonego wygraną Budowlanych, znajdziecie tutaj.

MG źródło: klz-zapasy.pl / fot: print screen z relacji KLZ