MACIEJ MAZUR NAJLEPSZY W KRAJU

2017-10-22 21:39:00

Maciej Mazur z Bielańskiego Klubu Kyokushin Karate, zwyciężył w Mistrzostwach Polski Seniorów w Lublinie. Jeden z najbardziej doświadczonych karateków w kraju, kojarzony od zawsze z Bielanami, w pokonanym polu zostawił wszystkich rywali, pokonując w finale zmagań Damiana Galińskiego z Wrocławia.

Warto dodać, że Bielański Klub Kyokushin Karate zajął trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej. W turnieju MP seniorów i juniorów młodszych wystartowało niespełna 250 zawodników. W zmaganiach rywalizowała również Róża Stańko, która w turnieju młodszych zawodników, w kategorii 55+ kg. była sklasyfikowana na pozycjach 7-8.

Równolegle do zawodów MP w Lublinie, duża grupa bielańskich karateków walczyła w Końskich, w turnieju w którym drużynowo zajęła pierwsze miejsce. Indywidualnie młodym karatekom poszło następująco: