MEDALOWY POCZĄTEK MARCA TAEKWONDO

2017-03-08 11:43:45

Pierwszy weekend marca dla warszawskich taekwondzistów upłynął pod znakiem intensywnych startów, najmłodsi walczyli nad Bałtykiem, a ich starsi koledzy w stolicy słonecznej Bułgarii.

 
 
 
Juniorzy, kadeci i młodzicy  z AZS AWF Warszawa, Klub Sportowy Tebek i UKS G-8 na turnieju X Pomerania Open w Świnoujściu dzielnie walczyli o punkty do rankingu Pucharu Polski. Ekipa z Warszawy spisała się znakomicie zdobywając masę medali w swoich kategoriach, punkty rankingowe oraz cenne doświadczenia. O atrakcyjności świnoujskiego turnieju świadczy fakt, że nasi młodzi zawodnicy poza możliwością walki z zawodnikami wielu polskich klubów mogli także zmierzyć się z rówieśnikami z Niemiec, Białorusi i Bułgarii.


 
W tym samym czasie trzyosobowa ekipa seniorów z AZS AWF Warszawa w stolicy Bułgarii walczyła w turnieju Pucharu Świata G1 Sofia Open. Ze stolicy Bułgarii z medalami i cennymi punktami do rankingu Pucharu Świata wróciły: Aleksandra Krzemieniecka (złoto) i Anika Godel-Chełmecka (srebro).
 
Najbliższy weekend znowu zapowiada się pracowicie Puchar Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim i Puchar Świata w holenderskim Eindhoven - będzie się działo.
 
MS