ŚWIETNY WYSTĘP ANIKI GODEL

2016-04-25 10:59:11

Anika Godel druga w turnieju taekwondo German Open. Zawodniczka AZS-AWF Warszawa pomimo bardzo trudnych rywalek, z którymi przyszło się jej zmierzyć, wywalczyła srebro w kategorii -67 kg.

Jak poinformowała sama zawodniczka zawody nie należały do łatwych, tym bardziej cieszy sukces. - Po drodze pokonałam zawodniczki kadr narodowych: Meksyku, Wybrzeża Kości Słoniowej, Korei oraz Kanady. Dopiero w finale 4:8 uległam Koreance (Hyeri Oh - przyp. red.), mistrzyni świata. Wracam wiec do domu ze srebrnym medalem i muszę powiedzieć, że jestem z siebie zadowolona, a to naprawdę cudownie uczucie - podsumowała na swoim Facebooku Anika Godel, dziękując również trenerowi Maciejowi Rucie za cenne porady w trakcie zawodów. W kategorii Aniki Godel startowało osiemnaście zawodniczek.

Bardzo dobrze w kategorii 59+ w rywalizacji kadetek zaprezentowała się Eliza Zbrzezna z UKS G-8 Bielany, wygrywając w zawodach. W kategorii 55- nie zawiodła Klara Kłoczyńska, która również nie miała sobie równych w rywalizacji kadetek. Klara Kłoczyńska zwyciężyła w kategorii 59-, a Szymon Sowiński był trzeci w rywalizacji 57-. Wszyscy wymienieni zawodnicy reprezentowali bielański UKS G-8.

MG źródło: hh.tkd-germanopen.de / fot: Facebook Aniki Godel