SENIORZY ŻEGNAJĄ KARNAWAŁ

2016-02-03 19:11:55

Ostatnia sobota karnawału to okazja do wyśmienitej zabawy. Urząd Dzielnicy Bielany, postanowił zorganizować w hali CRS Bielany zabawę karnawałową dla seniorów, zaplanowaną na 6 lutego, na godzinę 18:00.


Urząd Dzielnicy Bielany, z myślą o zwiększaniu aktywności seniorów na terenie dzielnicy, postanowił zorganizować bal na pożegnanie karnawału. Przewidziano miejsce dla trzystu gości. Jest jeszcze możliwość nabycia biletów na bielańską imprezę. - Polityka senioralna jest dla nas bardzo istotna. Zależy nam na zwiększaniu aktywności fizycznej seniorów, która owocuje ich większą aktywnością na każdej płaszczyźnie życia. Tym razem zorganizowaliśmy bal, na który zapraszam wszystkich seniorów. Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem. Bilety można jeszcze nabyć w siedzibie TKKF Chomiczówka. Spodziewamy się nawet trzystu gości w hali CRS Bielany - przybliża ideę inicjatywy zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

Bilety na Bielański Bal Seniora można nabyć w cenie 20 złotych. Władze dzielnicy zadbały, aby wszyscy goście poza możliwością zabawy przy muzyce na żywo mogą liczyć na ciepłe posiłki, napoje, desery, gry, zabawy i animacje.

MG źródło: inf. własna