9 WRZEŚNIA NA SPORTOWO

2017-09-07 11:12:27

Po raz kolejny początek września to organizowany przez Dzielnicę Bielany piknik na pożegnanie lata. Tegoroczna edycja zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Tradycyjnie jak co roku w Parku Olszyna nie zabraknie atrakcji sportowo-rekreacyjnych.


Piknik "Żegnaj Lato na Bielanach" to tradycyjnie dla bielańskich organizacji pozarządowych działających w sferze sportu, okazja do zaprezentowania swojej oferty i przeprowadzenia rozmów z rodzicami uczniów i samymi uczniami, potencjalnie zainteresowanymi trenowaniem w klubie.

Nie zabraknie żelaznych pozycji na pikniku. Swoje stoiska zaprezentują UKS G-8 Bielany, AZS-AWF Warszawa, TKKF Chomiczówka i Hutnik Warszawa. Pojawi się sporo nowych organizacji. Będą nowe szkółki piłkarskie oraz projekty pływackie. Młodzież będzie miała okazję do sprawdzenia się w konkurencjach lekkoatletycznych, przygotowywanych przez UKS Kusy Warszawa z Zespołem Szkół Sportowych numer 50.

Będzie można uzupełnić swoją garderobę o sportowe ubrania, które na swoich stoiskach wystawią Hutnik Warszawa oraz Ludzie Tego Miasta - firma, która ubiera już kilka bielańskich klubów oraz mnóstwo fanatyków sportu z terenu Dzielnicy. Nie zabraknie oczywiście stoiska CRS Bielany - będzie można dowiedzieć się o jesiennej ofercie wyremontowanych obiektów przy Lindego i Conrada.

Wśród atrakcji przewidziano tradycyjnie aktywności dla najmłodszych, takie jak pokazy cyrkowców, czy wielkie dmuchańce, których część zadebiutuje na bielańskich imprezach i będzie przeznaczona również dla dorosłych. Nie zabraknie również atrakcji, występów i pokazów na scenie.

- Ostatnio pogoda nas nie rozpieszcza, ale w sobotę ma być bardzo dobra i sprzyjająca odwiedzeniu naszego pikniku. Tradycyjnie zapraszam fanów sportu, bo przygotowaliśmy naprawdę sporo atrakcji. Nie wiem czy liczba organizacji pozarządowych związanych ze sportem i rekreacją nie będzie rekordowa. Na to się zapowiada. Będzie się działo i nie może tam zabraknąć bielańśkich fanów aktywności fizycznej - zachęca do udziału w pikniku zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

Wieczorem wszystkich czeka impreza, na której zagrają Elektryczne Gitary i Margaret.

MG źródło: inf. własna