BIELANY Z DRUGIM BALONEM

2017-11-05 12:03:58

Zakończyły się prace nad postawieniem drugiej hali pneumatycznej, będącej w posiadaniu Dzielnicy Bielany. Po zadaszeniu na zimę boiska w Parku Olszyna, w tym roku do obiektów, z których można korzystać niezależnie od pogody, dołączył obiekt "Orlik" przy ulicy Rudzkiej.

Zeszłoroczny sukces hali pneumatycznej w Parku Olszyna, skłonił władze Dzielnicy Bielany do kolejnej inwestycji, mającej bardzo istotne wrażenie dla rozwoju sportu na terenie Bielan. - Obłożenie boiska CRS Bielany w Parku Olszyna w okresie zimowym, poazało nam, że decyzja o postawieniu hali pneumatycznej była strzałem w dziesiątkę. Hala praktycznie cały czas była wykorzystywana i obiekt nie był zimą pusty. Teraz przyszedł czas na boisko przy Rudzkiej. Ma to niebagatelne znaczenie także z innego powodu. Kluby piłkarskie i szkoły korzystają z obiektów zimą, odciążając przy tym obłożenie hal sportowych, które na Bielanach jest warto duże. Jednym słowem, możemy organizować więcej aktywności, dla większej liczby osób - zachwala inwestycję zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

Minionej zimy pod dachem hali pneumatycznej w Parku Olszyna rozegrano wiele turniejów piłki nożnej, wynajmowały ją kluby sportowe dla młodzieży, jak również firmy komercyjne. Wszystko to powoduje że obiekt "pracuje na siebie" i inwestycja w zakup balonów pneumatycznych będzie dla Bielan na dłuższą metę inwestycją zarobkową. 

Wszystkie szczegóły cenowe dotyczące wynajmu obiektów pneumatycznych CRS Bielany, można znaleźć tutaj

MG