POPŁYWAJ ZA DARMO DO 30 GRUDNIA!

2017-12-28 19:55:39

Do 30 grudnia w ramach przerwy świąteczno-noworocznej młodzież może całkowicie za darmo korzystać z basenów CRS Bielany. Wszystko dzięki programowi "Rusz się Warszawo po świętach" realizowanemu przez Biuro Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy.


Akcja przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, która okaże legitymacje. Wraz z dziećmi na basenie mogą przebywać dorośli. Dwie osoby na jedno dziecko. Oznacza to, że program obejmuje bardzo szerokie grono korzystających.

Oba baseny uczestniczą w programie po trzy godziny dziennie do południa:

Pływalnia ul. Conrada 6 - w godzinach 9:00 -12:00. 3 bloki wejść po 1 godzinie (w każdym bloku maksymalnie do 40 osób),
zabawy na pływalni (tor przeszkód, wodne zabawki : puzzle i inne, samodzielne pływanie), zabezpieczona obsługa ratownicza.
Pływalnia ul. Lindego 20 - w godzinach 9:30 -12:30. 3 bloki wejść po 1 godzinie (w każdym bloku maksymalnie do 24 osób),
zabawy na pływalni (wodne zabawki: puzzle i inne, samodzielne pływanie), zabezpieczona obsługa ratownicza.

- Bardzo dobry pomysł na akcję. Zachęcam do odwiedzenia bielańskich obiektów. To świetna szansa, aby poznać zalety infrastrukturalne naszych basenów szczególnie dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z oferty CRS Bielany. Nie mam wątpliwości, że po wizycie w ramach programu, chęć do pływania na Conrada i Lindego będzie bardzo duża - zachwala obiekty oraz realizowany przez Biuro Sportu program zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

MG źródło: inf. własna / fot: Fanpage CRS Bielany