PRZESZKODOWY BIEG HUTNIKA

2017-05-30 12:37:18

2017 rok jest wyjątkowy dla Hutnika Warszawa, klub obchodzi swoje 60-lecie. W związku z tym przygotował coś wyjątkowego dla wszystkich fanów sportu.


Stuknęła Nam już 60-tka. Jednak trzymamy się świetnie i nie zamierzamy zwalniać tempa. Wręcz przeciwnie. Z okazji wielkiego jubileuszu „Dumy Bielan” dajemy Wam możliwość przetestowania Waszych możliwości.

Organizujemy bieg, lecz nie taki do jakich przywykli kibice i miłośnicy biegania. Wytypowana przez Nas, niespełna sześciokilometrowa trasa, usłana będzie całą gamą przeszkód i niedogodności. Będą to utrudnienia wynikające zarówno z ukształtowania terenu, jak i te specjalnie przygotowane przez nas. Czekać będą na Was drabinki, ściany, błoto i przeszkody wodne. Jeśli nie tchórzycie po przeczytaniu opisu wydarzenia i chcecie wziąć udział, to powinniście się śpieszyć. Trwają już zapisy, a z każdym kolejnym miesiącem cena opłaty startowej będzie się systematycznie zwiększać o 20 zł. Do końca maja za udział w zawodach zapłacicie jedyne 79 zł.

Bieg łączyć będzie wszechstronną aktywność fizyczną i rywalizację z dobrą zabawą i chęcią współpracy. Do udziału zachęcamy całe rodziny. Podczas imprezy przewidziane są również zmagania dla dzieci. Strat biegu 8 października. Przyjdź na start, dotrzyj na metę i poczuj, że żyjesz. Więcej szczegółów na www.bieghutnika.pl.

Organizacja zawodów jest współfinansowana ze środków m.st. Warszawy.

Przemysław Popek