ŚLIZGAWKA WYGRYWA Z WIOSENNĄ POGODĄ

2016-02-09 19:35:17

Pomimo wiosennych temperatur, podczas ferii pełną parą działa lodowisko na Bielanach. Obiekt znajdujący się przy Zespole Szkół numer 35 działa bezpłatnie, w godzinach 10:00-21:00.


Choć temperatura nakazuje mieć sporo wątpliwości, odnośnie dostępności lodowiska w trakcie iście wiosennych temperatur, działa ono bez zarzutu.  Wysoka temperatura, znacznie przekraczająca w ostatnich dniach 0 stopni, niewątpliwie wpływa na jakość lodu, jednak obiekt przy ulicy Żeromskiego 22/28 czeka na fanów ślizgania. Pracownicy obsługi lodowiska oraz CRS Bielany robią wszystko, aby odpowiednio przygotować obiekt dla początkujących i bardziej zaawansowanych łyżwiarzy.

Wszyscy chętni mogą skorzystać z lodowiska całkowicie za darmo, o co zadbał Urząd Dzielnicy Bielany. Przeszkodą nie jest również brak łyżew. Lodowisko udostępnia wypożyczalnię. Dla dzieci, uczniów i studentów, przed którymi jeszcze kilka dni ferii, obowiązuje cena 4 złotych za półtorej godziny wypożyczenia. Cena dla dorosłych to 6 złotych.

Z lodowiska można korzystać w godzinach 10:00-21:00. W trakcie ferii zimowych godziny otwarcia obowiązują każdego dnia. Po zakończeniu mazowieckich ferii, w tygodniu lodowisko będzie dostępne w godzinach 14:00-20:00 oraz 10:00-21:00 w weekendy. Idąc za sugestiami mieszkańców, zadbano również o foodtruck, który serwuje ciepłe napoje oraz posiłki. W trakcie ferii działa każdego dnia, po feriach będzie dostępny w weekendy.

Red / fot: CRS Bielany