SIATKARKI DOMEYKI NAJLEPSZE NA BIELANACH

2024-03-25 10:50:22

Siatkarki 122 LO im. I. Domeyki zwyciężyły w MD Bielany liceów. W finale pokonały 2:0 drużynę 59 LOMS. im. J. Kusocińskiego.

W zawodach wystartowało 10 drużyn podzielonych na trzy grupy. Do półfinałów trafili ich zwycięzcy oraz zwycięzca barażu z drugich miejsc, który w mini turnieju uzyskał najlepszy bilans w pojedynkach do jednego seta.

Drużyna Domeyki pewnie, dwoma setami wygrała zarówno mecz półfinałowy, jak również finał, sięgając po złoto w rozgrywkach. To właśnie szkoła z ulicy Staffa będzie reprezentowała Bielany podczas zmagań WOM, gdzie zmierzy się z mistrzami innych dzielnic. - Trzymam kciuki za występy na WOM. To kolejne zawody, które wysoką frekwencją potwierdzają duże zaangażowanie liceów w sport szkolny, co szczególnie mnie cieszy - podsumował Burmistrz Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

Wszystkie mecze obyły się w hali 41 LO im. Joachima Lelewela. Zmagania finansował Urząd Dzielnicy Bielany.