SUKCESY SZTAFET NA MAZOWSZU

2018-10-19 19:56:38

Bielańskie szkoły reprezentowały Dzielnicę Bielany podczas Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, w sztafetowych biegach przełajowych. Prawo do wyjazdu na zmagania w miejscowości Kamion, zyskali mistrzowie i wicemistrzowie Warszawy z niedawnej rywalizacji WOM. Bielańskie szkoły w Kamionie zdobyły dwa złote i srebrny medal.

 
Prawo startu w zmaganiach wywalczyły zawodniczki Szkoły Podstawowej numer 263 w kategorii dzieci oraz ich starsi koledzy w zmaganiach młodzieży. W zmaganiach młodzieży dziewcząt wystartowały zawodniczki LO im. J. Kusocińskiego. Bielany reprezentowały także licealistki Kusego.

Spośród czterech zespołów, z medalami z rywalizacji w Kamionie na Bielany wróciły trzy drużyny, w tym wszystkie sztafety dziewczyn. Złote medale powędrowały do uczennic Szkoły Podstawowej 263 w kategorii dzieci oraz licealistek LO im. J. Kusocińskiego.  Srebro z bardzo niedużą stratą do zwyciężczyń, wywalczyły licealistki Kusego w kategorii młodzieży. W tej samej kategorii piąte miejsce powędrowało do uczniów z Szegedyńskiej.

MG