BOGATA OFERTA ZAKŁADÓW NA MECZE SZCZYPIORNISTEK U LEGALNYCH BUKMACHERÓW INTERNETOWYCH

2020-01-20 11:20:57

Kibice kobiecej piłki ręcznej na Bielanach mogą nie tylko wspierać zawodniczki AZS-u AWF-u podczas meczów I ligi w grupie A ? ciekawą rozrywką dla miłośników szczypiorniaka może być także obstawianie wyników meczów u legalnych bukmacherów.


Końcówka pierwszej rundy rozgrywek I ligi piłkarek ręcznych w grupie A nie była udana dla zespołu AZS-u AWF-u Warszawa, który przegrał na wyjeździe z KS-em Kościerzyna 30:36. W drużynie z Warszawy w spotkaniu tym najlepiej punktowała Nikola Szczepaniak, która zdobyła 8 bramek.

Z początkiem stycznia ruszyła druga runda rozgrywek I ligi piłki ręcznej kobiet w grupie A i będzie to dla warszawianek dobra okazja do poprawienia swojej pozycji w tabeli. Zawodniczki ze stolicy czekają w niej mecze m.in. SMS-em ZPRP I Płock oraz kilka starć derbowych, m.in. z zespołami UKS-u Varsovii Warszawa, AZS-u Uniwersytet Warszawski oraz WKPR Wesoła Warszawa.

Kibice szczypiornistek AZS-u AWF-u Warszawa mogą wspierać zawodniczki podczas meczów domowych rozgrywanych w Hali Gier AWF Warszawa przy ul. Marymonckiej 34. Pasję do piłki ręcznej można również przełożyć na… typowanie zakładów wzajemnych dotyczących damskiego szczypiorniaka.

I choć niestety zakładów na mecze I ligi piłki ręcznej kobiet nie ma w swojej ofercie żaden legalny bukmacher działający w naszym kraju, to jednak oferta zakładów na mecze damskiego szczypiorniaka jest szeroka i na pewno każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Zakłady na piłkę ręczną kobiet u bukmacherów internetowych

Już pierwszy rzut oka na ofertę legalnych bukmacherów pozwala wstępnie zorientować się, jakie wydarzenia mogą typować kibice szczypiorniaka w wykonaniu pań. Otóż u wszystkich legalnych operatorów zakładów wzajemnych w naszym kraju (w tym największych jak STS, Fortuna, Betclic, forBET – listę operatorów z licencja Ministerstwa Finansów można znaleźć TU) znajdują się zakłady na mecze Superligi kobiet. Obstawiać można spotkania eliminacji oraz turniejów finałowych mistrzostw Europy i świata kobiet w piłce ręcznej, starcia pucharu EHF kobiet, a także mecze eliminacyjne oraz finałowe turnieju piłki ręcznej kobiet rozgrywanych w ramach igrzysk olimpijskich (najbliższa taka okazja pojawi się już latem tego roku – w 2020 r. odbędą się bowiem igrzyska w Tokio).

Jeśli chodzi o konkretne typy zakładów na piłkę ręczną, wybór również jest szeroki. Otóż kibice mogą obstawić tradycyjny zakład 1x2, czyli typowanie zwycięzcy konkretnego meczu, gdzie 1 to wygrana gospodyń, x – remis, a 2 – zwycięstwo gości. W przypadku rozgrywek Superligi Kobiet, a także mistrzostw Europy, świata czy igrzysk olimpijskich można typować, która drużyna wygra tytuł mistrzowski. Dla przykładu – według analityków firmy STS największym faworytem do wygrania mistrzostwa Polski w obecnym sezonie jest zespół MKS-u Perły Lubin – kurs na takie rozwiązanie to zaledwie 1,03.

Inne rodzaje zakładów dotyczą np. sumy goli, które padną w danym spotkaniu, czy suma goli w meczu będzie parzysta czy nieparzysta, ile bramek zdobędzie dana drużyna, a nawet w której połowie padnie ich więcej.

Jak widać, kibice kobiecego szczypiorniaka naprawdę mają z czego wybierać, a biorąc pod uwagę liczne promocje i oferty specjalne bukmacherów (kod promocyjny jak VIPMAX czy LEGALSPORT, darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka, opcja cash-out, powiększanie kursów na najbardziej atrakcyjne mecze), typowanie wyników spotkań piłki ręcznej kobiet może być bardzo ciekawe!

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień. Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich.
 
Red