PORAŻKA W RYBNIKU. WSZYSCY NA REWANŻ!

2017-02-13 10:39:52

Niestety nie udał się futsalistkom AZS-AWF Warszawa wyjazd do Rybnika, gdzie rywalizowały w ćwierćfinale futsalowej Ekstraligi. Podopieczne trenera Zbigniewa Tyca przegrały na Śląsku 2:4 i teraz muszą odrabiać straty w hali przy ulicy Marymonckiej.

Obie połowy spotkania zakończyły się wynikami 2:1, co w efekcie dało dwubramkowe zwycięstwo zespołowi TS Row Rybnik, który w fazie zasadniczej zajął trzecie miejsce w grupie południowej Ekstraligi Futsalu. Choć mecz zaczął się bardzo dobrze dla Akademiczek, które otworzyły wynik dzięki trafieniu Kingi Zajączkowskiej, to gospodynie zdołały przed przerwą wyjść na prowadzenie.

Po zmianie stron Klaudia Dymińska zdołała wyrównać, ale ponownie następne trafienia padły dla zespołu ze Śląska, co w efekcie dało wynik 4:2. 18 lutego w Hali Gier przy ulicy Marymonckiej zespół Zbigniewa Tyca zagra w rewanżu i powalczy o pierwszą czwórkę rozgrywek. Zawodniczki z Bielan nie są bez szans w tym pojedynku i istnieje ogromna szansa, że zdołają odrobić straty. Na pewno pomoże im w tym zapełniona kibicami hala na Bielanach, do czego serdecznie zachęcamy.

12 lutego 2017, godz. 18:00
TS ROW Rybnik – AZS AWF Warszawa 4:2 (2:1)
Szymanowska 10′ (k), 39′, Sobkowicz 12′, 33′ – Zajączkowska 10′, Dymińska 30′

AZS AWF Warszawa: Ewelina Łowicka – Marta Witoń, Maria Worosilak, Klaudia Dymińska, Kinga Zajączkowska, Klaudia Grodzka, Patrycja Rola, Monika Wasil, Inga Kania, Patrycja Kowalska, Magdalena Zduńczyk, Anna Pepłowska

TS ROW Rybnik: Andżelika Dąbek – Agata Sobkowicz, Magdalena Wójcik, Aleksandra Lizoń, Aneta Szymanowska, Dominika Sykorova, Maria Mihaladova, Anna Konkol, Daria Pluta, Angelika Tlałka, Dorota Młynarczyk

MG źródło: inf. własna / azsawfpn.pl