WYKONAWCA HUTNIKA WCIĄŻ NIEZNANY

2019-01-17 17:44:36

Nie udało się wyłonić wykonawcy projektu zmodernizowanych obiektów Hutnika Warszawa. Jak informuje serwis bielanytv.pl w pierwszym przetargu dwie firmy, które zdecydowały się złożyć oferty, przedstawiły zbyt wysokie oferty. Drugi przetarg potrwa do 4 lutego.

Ogłoszona przez władze miasta pod koniec zeszłego roku decyzja o przekazaniu 17 milionów złotych, na modernizację obiektów, które docelowo mają posiadać trzy pełnowymiarowe boiska piłkarskie, system nawadniania i podgrzewania płyty boiska głównego, zadaszone trybuny, oświetlenie, nagłośnienie, korty tenisowe i zaplecze szatniowo-sanitarne wciąż nie przeszła do etapu realizacji.

Jak przyznaje w rozmowie z bielanytv.pl Karol Adamaszek - rzecznik prasowy Aktywnej Warszawy, przedstawione oferty przekraczają przewidzianą kwotę 17 milionów złotych. Szczęśliwie drugi przetarg już ogłoszono, a firmy mają czas na składanie ofert do 4 lutego.  Czy planowany wstępnie termin oddania obiektu na lato 2020 jest realny? Odpowiedzi na to pytanie poznamy wkrótce.

Szczegóły w materiale filmowym:MG / źródło: bielanytv.pl / wizualizacja UM st. Warszawy