POGRAJ W TENISA DZIĘKI AM TENIS I BIELANOM

2018-05-15 15:39:06

Rusza seria bezpłatnych treningów tenisa ziemnego, organizowanych przez Fundację AM Tenis na kortach przy ulicy Marymonckiej. Wszystko dzięki dotacji, jaką uzyskała Fundacja od Dzielnicy Bielany w konkursie ofert.

 

19 maja, 26 maja,  9 czerwca i 16 czerwca wszyscy zainteresowani, całkowicie za darmo mogą wziąć udział w zajęciach „Rodzic i Dziecko”, organizowanych przy współpracy z Dzielnicą Bielany. Przez półtorej godziny, pod okiem doświadczonych trenerów AM Tenis, można będzie spróbować swoich sił na kortach. Mogą spróbować dzieci z rodzicami lub wnukowie z dziadkami.

Fundacja zapewnia niezbędny do gry sprzęt, więc poza sportowym strojem i koniecznością rejestracji na zajęcia, nie jest potrzebne absolutnie nic. Zajęcia dotyczą dzieci od 6 do 11 roku życia.

- Jak widać tenis w tym roku bardzo intensywnie gości na Bielanach, głównie za sprawą aktywności Fundacji AM Tenis. To bardzo nas cieszy. Jestem bardzo ciekaw frekwencji na zawodach i liczę na to, że to kolejny program organizowany przez Dzielnicę Bielany przy współpracy z organizacją pozarządową, który okaże się strzałem w dziesiątkę – opowiada o inicjatywie Grzegorz Pietruczuk, zastępca Burmistrza Dzielnicy Bielany.

W każdym z wymienionych dni można zapisać się na zajęcia w godzinach 16:00-17:30, bądź 17:30-19:00. Dla zapewnienia komfortu uczestnikom, w każdych zajęciach może uczestniczyć 20 osób, czyli 10 par.  Formularz rejestracyjny można znaleźć tutaj.
 
Red