TAEKWONDO ZNÓW ZAGOŚCI NA LINDEGO

2017-10-13 18:18:10

W sobotę 14 października najmłodsi zawodnicy trenujący Taekwondo Olimpijskie opanują Halę CRS Bielany przy ul. Lindego 20.To już druga edycja Otwartych Mistrzostw Bielan Dzieci w Taekwondo Olimpijskim - bielańskiego turnieju dedykowanego dzieciom rozpoczynającym swoją przygodę z Taekwondo olimpijskim. Pomysłodawca turnieju Tomasz Pielak odpowiedzialny w klubie UKS G-8 Bielany za szkolenie taekwondzistów wie, że w kalendarzu zawodów taekwondo jest przestrzeń dla turnieju dedykowanego najmłodszym dzieciom, które niedawno rozpoczęły treningi. Połączenie zabawy, rywalizacji i konkurencji wymagających ogólnej sprawności to gwarancja sporych emocji i udanego turnieju zarówno dla startujących dzieci jak i dla rodziców/kibiców.

W tym roku maluchy wystartują w trzech konkurencjach a dzięki nowemu systemowi elektronicznemu zabawa i rywalizacja nabiorą nowego wymiaru. Rywalizacji sportowej sprzyjać będzie dodatkowo fakt, że na zwycięzców czekają wspaniałe medale przygotowane specjalnie na ten turniej. Dla wszystkich startujących dzieci przygotowane są niespodzianki od organizatorów i sponsorów. 
Organizatorzy Otwartych Mistrzostw Bielan Dzieci w Taekwondo Olimpijskim 2017 spodziewają się około 150 dzieci z mazowieckich klubów taekwondo.

Zaraz po turnieju dla dzieci swoje zmagania w ramach finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży rozpoczną Młodzicy, Kadeci i Juniorzy. Kibiców i sympatyków taekwondo zapraszamy 14 października od godz. 9:15 - Hala CRS Bielany, ul. Lindego 20. Zawody współfinansowane są przez Dzielnicę Bielany m.st. Warszawy.
 
MS / fot: fanpage UKS G-8 Bielany