ZAWODNICY UKS G-8 BIELANY WALCZYLI W CETNIEWIE

2016-04-04 15:15:42

W Cetniewie zorganizowano kolejne zawody Pucharu Polski w dwuboju i trójboju nowoczesnym. Korzystnie zaprezentowała się reprezentacja UKS G-8 Bielany.


Bardzo dobrze UKS G-8 Bielany spisalo się w zawodach miksów. Pierwsze miejsce w trójboju zajęli Weronika Baranowska i Segiusz Jakubowski, a za nimi uplasowali się Agnieszka Wysokińska i Maciek Jaworski. W dwuboju nowoczesnym dziewcząt Agata Kopiczyńska i Paulina Gutkowska były drugie, a u chłopców taką samą pozycję zajęli Bartek Michalczyk i Olaf Paradowski.

W rozegranych wcześniej zawodach indywidualnych Paula Markowicz zajęła 4 miejsce w dwuboju nowoczesnym.  W trójboju nowoczesnym chłopców najlepiej zaprezentowali się spośród zawodników UKS G-8 Bielany Sergiusz Jakubowski i Agnieszka Wysokińska. Okazja do kolejnych dobrych występów już wkrótce. Następna edycja Pucharu Polski odbędzie się w Warszawie.

W tym samym czasie w Rzymie odbyły się zawody Pucharu Świata, w których Jarosław Świderski zajął 26 miejsce osiągając najlepszy wynik z Polaków.

MG źródło: UKS G-8 Bielany Pięciobój