ANNA ŁUKASIAK ZWYCIĘŻA W PARYŻU

2016-02-02 20:09:04

Reprezentująca barwy AZS-AWF Warszawa Anna Łukasiak, zwyciężyła podczas Grand Prix Paryża w zapasach w stylu wolnym, w kategorii do 48 kilogramów. W finale zawodów stołeczna zawodniczka pokonała Marynę Markiewicz z Białorusi.

Turniej rozpoczął się dla bielańskiej zawodniczki bardzo udanie, od pewnego zwycięstwa 8:0 nad Holenderką - Jessicą Cornelią Franceską Blaszką. W pojedynku ćwierćfinałowym Anna Łukasiak musiała namęczyć się dużo bardziej, odnosząc zwycięstwo 11:8 z Rosjanką - Milaną Dadashewą.

W pojedynku półfinałowym Polka również nie miała łatwego zadania. Pokonała Niemkę Jacquelline Schelin 9:7, aby w starciu o złoty medal Grand Prix Paryża odnieść zwycięstwo 3:1 nad zawodniczką z Białorusi.

MG źródło: unitedworldwrestling.org