DWA ZWYCIĘSTWA JUDOKÓW W AMP

2016-04-17 18:58:05

Doskonałe wyniki bielańskich judoków podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Białymstoku. Do Warszawy ze złotymi medalami wracają Joanna Stankiewicz i Maciej Zachej.

Doskonałe wieści napłynęły z rozgrywanych w  Białymstoku Akademickich Mistrzostw Polski w Judo.  Wśród mężczyzn na najwyższym stopniu podium w kadegorii M81 stanął Jarosław Koszczyński z AWF Warszawa, wyprzedzając w klasyfikacji Aleksandra Wronę z KA Kraków oraz Bartłomieja Słowaka z UJK Kielce

W kategorii M66 na II miejscu przed Adrianem Wala z AWF Katowice  uplasował się Maciej Zachej z  AWF Warszawa ustępując tylko Łukaszowi Golasowi z PO Opole

Nie zabrakło sukcesu też wśród kobiet. Na I miejscu w kategorii W48 złoto wywalczyła Joanna Stankiewicz z AWF Warszawa.

AN źródło: inf. własna / fot: Flickr.com CC