GŁOSUJ NA AGNIESZKĘ KOBUS-ZAWOJSKĄ

2018-01-03 13:47:14

Styczeń to czas rozmaitych plebiscytów. Jednym z najbardziej prestiżowych z nich jest 83. Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Roku 2017. W tym roku Bielany mają jedną przedstawicielkę. Jest nią wioślarka - Agnieszka Kobus, która Maria Springwald, Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann, tworzy wyśmienitą czwórkę podwójną. Warto na finiszu wesprzeć ją swoimi głosami.


Przedstawicielka Bielan - zawodniczka AZS-AWF Warszawa wraz z koleżankami w minionym roku zajęła 4. miejsce w Mistrzostwach Europy w Czechach, a następnie zdobyła srebrny medal Mistrzostw Świata w Sarasocie (USA). Czwórka wyśmienicie spisywała się w zawodach Pucharu Świata, zwyciężając edycje w Belgradzie, Lucernie i Poznaniu. Czemu poza tym, że Agnieszka Kobus-Zawojska to fantastyczna zawodniczka, warto głosować na czwórkę, przekonuje Przegląd Sportowy w swojej infografice, którą znajdziecie tutaj.

Choć zakończyło się już głosowanie poprzez kupony dołączane do Przeglądu Sportowego i Faktu, wciąż można głosować SMS do 5 stycznia 2018 r. (szczegóły głosowania SMS w regulaminie - tutaj)  oraz w dniu Gali - 6 stycznia 2018 r.), a przede wszystkim poprzez głosowanie internetowe, które potrwa do 5 stycznia 2018 roku. W Internecie głosować możecie codziennie - raz na 24 godziny na stronie www plebiscytu oraz na stronie polsatsport.pl.

To nie pierwszy raz, gdy Agnieszka Kobus-Zawojska (do niedawna Agnieszka Kobus) jest nominowana w plebiscycie Przeglądu Sportowego, o czym pisalismy tutaj.

Red / fot: Oficjalny fanpage Agnieszki-Kobus Zawojskiej