CAŁOROCZNA SYRENKA CORAZ BLIŻEJ

2016-10-14 14:03:09

Już od listopada boisko piłkarskie na obiekcie "Syrenka", położonym w Parku Olszyna, będzie zadaszone balonem, umożliwiającym całoroczne korzystanie z obiektu. CRS Bielany, do którego należy obiekt prowadzi już wstępne zapisy, dla osób zaintereowanych korzystaniem z obiektu.


O idei zadaszenia obiektu pisaliśmy już wcześniej tutaj. Teraz nabiera ona realnych kształtów, a prace nad postawieniem nad obiektem wielkiego balonu idą zgodnie z planem. Wszyscy piłkarze, zainteresowani uprawianiem piłki poza halą w zimę, będą mogli rywalizować na obiekcie o wymiarach 59 x 26  x 8,5 metra. Balon będzie oświetlony i ogrzewany. Już dziś wiemy, że w listopadzie odbędzie się na nim między innymi turniej piłki nożnej dziewcząt, współorganizowany przez UD Bielany.

- Cieszę się, że wielkimi krokami zbliżamy się do inauguracji gry pod balonem. Jest ogromne zainteresowanie wynajmem. Po wszelkie szczegóły należy zwracać się do CRS Bielany. Już dziś mogę powiedzieć, że ceny dla grup zorganizowanych, stowarzyszeń i szkół będą bardzo atrakcyjne i nie mam wątpliwości, że obiekt będzie cieszył się bardzo dużą popularnością - podsumowuje stan prac nad zapewnieniem zadaszeniaboiska zastępca burmistrza dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

Wszystkie informacje dotyczące rezerwacji są udzielane pod numerem telefonu 22 835 00 09 wew. 122 oraz mailem biuro@crs-bielany.waw.pl.

MG źródło: inf. własna