"G-8" Z MIEJSCAMI DLA NAJMŁODSZYCH

2016-02-09 21:34:51

UKS G-8 Bielany prowadzi nabór do swojej szkółki pływackiej. Zgodnie z regulaminem zajęć prowadzonych przez klub, zwolniła się pula miejsc po pierwszym semestrze zajęć roku szkolnego. Klub czeka na dzieci i młodzież, chcących doskonalić swoje umiejętności.

UKS G-8 Bielany, to klub który na przestrzeni lat absolutnie zdominował rywalizację dzieci i młodzieży w Warszawie i Mazowszu. Posiada wykwalifikowaną kadrę trenerską, dzięki której dzieci i młodzież mogą szybko i bezstresowo nauczyć się pływać, a w przypadku posiadania talentu, mogą zacząć wyczynowo uprawiać pływanie. - To prawda. Posiadamy różne grupy zaawansowania. Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej. W przypadku jeśli dziecko przejawia szczególne zainteresowanie i talent pływacki, prowadzimy zajęcia w programie "Sportowy Talent" - wyjaśnia Sylwia Czerwonka z UKS G-8 Bielany. Utalentowana młodzież może pójść w ślady Kacpra Stokowskiego, Karola Młynarczyka i innych koleżanek i kolegów, którzy po nauce w UKS G-8 rozpoczęli swoją zawodową przygodę z pływaniem.

W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci od piątego roku życia, jak również młodzież. Jedyny warunek związany z umiejętnościami, to w przypadku obecnego uzupełniającego naboru podstawowe umiejętności pływania. Nabory do grup, które uczą się od całkowitych podstaw odbywają się w klubie raz w roku, wraz z rozpoczęciem roku szkolnego czyli we wrześniu.

Zajęcia pływackie odbywają się na dwóch bielańskich pływalniach - przy ulicy Lindego 20 oraz Conrada 6. Wszelkie informacje związane z zapisami na zajęcia nauki pływania i do grup "Sportowego Talentu" można uzyskać pod numerem telefonu 784 483 892 i pod adresem klub@uksg-8.pl.

MG źródło: inf. własna / Fanpage UKS G-8 Bielany