HUTNIKIK ROZPOCZĄŁ ŚWIĘTOWANIE

2017-01-18 21:07:25

We wtorek rozpoczęto uroczyste świętowanie okrągłego jubileuszu Hutnika Warszawa. 17 stycznia o godzinie 17:00 w Mediatece START-META (ul. Szegedyńska 13A) odbyło się otwarcie wystawy ?ROBOTNICY I SPORT 60-lecie Hutnika Warszawa?.


 
Rocznicowe obchody, jak wielokrotnie podkreślano potrwają dwanaście miesięcy, a pierwszy ich  akcent za nami. Wystawa „ROBOTNICY I SPORT 60-lecie Hutnika Warszawa”, prezentuje najważniejsze wydarzenia z historii klubu. Drużyny, która na trwałe wrosła w tradycje Warszawy. Celem ekspozycji jest przypomnienie historii drużyny ważnej dla Bielan i Żoliborza oraz całej stolicy. Zespołu, w którym uprawialiśmy sport, któremu kibicowaliśmy, który jest częścią tożsamości naszego miasta. Hutnik Warszawa to nie tylko piłka nożna, ale i szereg innych dyscyplin, min. koszykówka, jeździectwo czy crossminton.
 
W uroczystości wzięło udział wielu znakomitych gości na czele z władzami dzielnicy Bielany, wiceburmistrzem Grzegorzem Pietruczukiem i radnymi. Nie zabrakło także byłych działaczy i prezesów klubu, a przede wszystkim kibiców „Dumy Bielan”. Spotkanie było okazją do wspomnień, przypomnienia wielu ciekawych anegdot, ale także spojrzenia w przyszłość.
 
Wczoraj zaprezentowano nowy projekt klubowy, Kartę Kibica Hutnika Warszawa,  umożliwiającą korzystanie ze specjalnych akcji promocyjnych i zniżek oferowanych przez dostępne w programie firmy. Pierwsze symboliczne karty, prezes klubu Maciej Purchała, wręczył władzom dzielnicy oraz byłym prezesom.
 
Ekspozycja wystawy w Mediatece START-META potrwa do 7 lutego. Następnie wyruszy w podróż po Bielanach, która potrwa aż do grudnia. Specjalnie dla osób, które nie będą mogły dotrzeć na miejsce prezentacji, wystawa jest dostępna w Internecie pod adresem www.wystawa-hutnik.pl.
 
Przemysław Popek