25-LECIE AM TENIS NA BIELANACH

2021-10-05 10:30:12

Wrzesień był szczególnie radosny dla bielańskiego klubu tenisowego AM Tenis, który na terenie Akademii Wychowania Fizycznego świętował swoje 25-lecie. Uroczystości obchodzono w bielańskim hotelu Meksyk, dobrze znanym środowisku sportowemu.

 
Podczas imprezy, będącej okazją do rozmów o przyszłości sportu na Bielanach w tym tenisa ziemnego, który w ostatnim czasie wzbogacił się o kolejne korty tenisowe, na sąsiadującym z obiektem AWF terenem ośrodka "Hutnik", nie zabrakło osób zasłużonych dla bielańkiego sportu. Wydarzenie uświetniła ze strony AWF Dziekan Profesor Natalia Morgulec-Adamowicz, ze strony Samorządu Dzielnicy Burmistrz Grzegorz Pietruczuk i jego zastępca Włodzimierz Piątkowski.
 
25 lat AM Tenis było również niepowtarzalną możliwością do spotkań osób, które swoje pierwsze kroki stawiały na kortach przy ulicy Marymonckiej. Nie zabrało zawodników i szkoleniowców. Wszyscy chętni dzięki uprzejmości klubu mogli także skorzystać z kortów tenisowych, rekreacyjnie rozgrywając tenisowe pojedynki.

Prezes klubu - Marek Harasimowicz mógł tego dnia zbierać gratulacje od wszystkich uczestników. Ćwierć wieku prowadzenia działalności tenisowej na Bielanach w wykonaniu AM Tenis to czas, który musi budzić uznanie, czego nie ukrywali zgromadzeni.

Red