BARBARA PRZEPIÓRKA NAJLEPSZA W ULTRAMARATONIE

2018-05-22 13:04:05

Kolejne dobre wiadomości z biegowych tras. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się drużyna Naprzód Młociny podczas biegów długich Ultraroztocze. Na 60 kilometrów zwyciężyła Barbara Przepiórka z Naprzód Młociny. Na krótszym dystansie w Piastowie nie zawiódł Konrad Kobiałka.

- W planie było wygrać i plan został zrealizowany: 1 m-sce OPEN kobiet z czasem 6h07m. Niesamowita zabawa, pełna śmiechu, ale też z chwilami kryzysu. Piękne krajobrazy i idealna do biegania pogoda. Dzięki Paweł Przypolski za wsparcie na trasie (szczególnie w chwili największego kryzysu w okolicach 35km) i za oddanie mi ostatnich żeli. Dziękuje moim najwierniejszym kibicom za wsparcie przed i w trakcie wyścigu: Wojciech Bujak i Assan. I wielkie podziękowania dla całej grupy Naprzód Młociny za długie sobotnie wybiegania oraz za niedzielne slow joggingi - jesteście wspaniali - skomentowała na swoim Facebook Barbara Przepiórka. W tym samym biegu w swojej kategorii, na dwukrotnie krótszym dystansie, zwyciężyła Anna Szymanek.

Ultra 30

6. Anna Szymanek - Naprzód Młociny / RK Athletics - 3:18:52 - pierwsza w swojej kategorii