CITY TRAIL ON TOUR Z MOCNYM WYSTĘPEM BIELAN

2016-07-20 12:10:32

Pięć miejsc na podium w klasyfikacjach wiekowych zajęli reprezentanci Bielan, podczas biegu Citry Trail on Tour, jaki odbył się na bielańskich Młocinach. W zmaganiach wystartowało wiele biegaczek i biegaczy z naszej dzielnicy.

Trasa pięciokilometrowego biegu, prowadziła dobrze wszystkim znaną pętlą wokół Lasu Młociny. Linię mety minęło prawie 400 zawodniczek i zawodników. Najlepiej spośród biegaczy związanych z Bielanami spisał się piąty na mecie Grzegorz Kozłowski z AZS-AWF Warszawa (trzeci w kategorii M20).

W swoich kategoriach wiekowych medale odbierali dla grupy Naprzód Młociny: Anna Szymanek (K30 - trzecie miejsce), Agnieszka Ciborska (K40 - trzecie miejsce) oraz Piotr Głogowski (M40 - drugie miejsce). Warto podkreślić, że w kategorii K40 zwyciężyła Dorota Kamień, reprezentująca bielańską AWF Warszawa. Najliczniej reprezentowaną grupą z Bielan była tradycyjnie grupa Naprzód Młociny.

Przedstawiamy rezultaty reprezentantek i reprezentantów Bielan - czasy netto - minimalne różnie mogą wynikać z kolejności wbiegnięcia na metę:

249. Anna Buczel - Naprzód Młociny - 25:54

W przypadku gdyby na liście było więcej biegaczy mieszkających, trenujących na Bielanach, bardzo prosimy o informację - będziemy uzupełniali klasyfikację.

W zmaganiach zwyciężył Krzysztof Wasiewicz z grupy Kondycja, uzyskując czas 15:25.

MG źródło: inf. własna