KAROL GALICZ TRZECI W KRAJU

2017-05-23 09:13:39

Za nami rozegrane we Wrocławiu Mistrzostwa Polski w biegu po schodach. Zawodnicy po pokonaniu 49 pięter i 1142 stopniach schodów poznali najlepszego biegacza w kraju. Jest nim - co nie jest niespodzianką - Piotr Łobodziński. Nas może cieszyć brązowy medal w tej konkurencji Karola Galicza z BKS Wataha Warszawa.

Przebiegnięcie 42 pięter zajęło Piotrowi Łobodzińskiemu 4 minuty 55 sekund i 28 setnych sekundy. Karol Galicz zrobił to w 5 minut 30 sekund i 42 setne, przybiegając na metę piąty. Ze względu na to, iż wyprzedził go Czech i Słowak w klasyfikacji Mistrzostw Polski zdobył brązowy medal.

5. Karol Galicz – BKS Wataha Warszawa – 5:36,46 – brązowy medal MP
263. Barbara Skaczkowska – BKS Wataha Warszawa – 8:50,39 – szósta w kategorii K30, stanęła na trzecim miejscu podium – kategorie open i wiekowe się nie dublowały

W weekend zwodnicy BKS Wataha Warszawa startowali również w MP w biegach na orientację. Podajemy ich wyniki podczas zawodów, jakie odbyły się w Pabianicach: