MEDAL PIOTRA GŁOGOWSKIEGO W WIELISZEWIE

2020-08-03 10:03:43

Tradycyjnie początek sierpnia to w Wieliszewie ultramaraton Powstania Warszawskiego. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się w nim Piotr Głogowski, który w swojej kategorii wiekowej zajął drugie miejsce.

Na trasie o długości około 63 kilometrów, nawiązującej do długości trwania Powstania Warszawskiego, stanęło prawie 240 mężczyzn i ponad 60 kobiet. Jako czwarty na mecie zameldował się Piotr Głogowski z Naprzód Młociny, który pokonał ten dystans w 5 godzin, 3 minuty i 28 sekund, co pozwoliło mu na zajęcie czwartej pozycji w klasyfikacji generalnej i drugiej w swojej kategorii wiekowej. Także drugi w kategorii do 30 lat był Mateusz Zgoda z grupy Naprzód Młociny.. Jemu pokonanie trasy zajęło 5 godzin 46 minut i 12 sekund.