NOCNY KUSY WRACA NA BIELANY

2021-06-14 09:32:39

Już 21 czerwca po godzinie 21:00 na terenie Akademii Wychowania Fizycznego wraca po rocznej przerwie spowodowanej pandemią ?Nocny Maraton Kusocińskiego?. Organizatorzy przyjmują zapisy do 19 czerwca.Impreza odbędzie się na Bielanach już po raz szósty i po rocznej przerwie w wieczornej scenerii po raz kolejny na trasach AWF będą rywalizowali biegacze. Po raz drugi w tym roku, gdyż wcześniej na podobnej pętli zorganizowano Bieg Chomiczówki. Niepowtarzalny wieczorny klimat, dobrze przygotowana trasa i możliwość uczestnictwa w zawodach w środku tygodnia, to niepowtarzalne zalety tej rywalizacji.

Akademia Wychowania Fizycznego, będąca głównym organizatorem wydarzenia, postanowiła w racji luzowania obostrzeń epidemicznych wrócić do tradycji imprezy, propagując zdrowe postawy wśród mieszkańców Bielan i nie tylko. Na dziś ciężko przewidzieć jak będzie wyglądała frekwencja, ale organizatorzy przygotowani są nawet na 150 sztafet.

Na każdego czeka pakiet startowy oraz medal, a koszt udziału w imprezie to 120 złotych od drużyny. Link do zapisów znajdziecie tutaj.


 Red