SPRÓBUJ TAEKWONDO NA BIELANACH

2018-03-22 12:47:15

AZS-AWF Warszawa jest jednym z podmiotów, które otrzymały od Dzielnicy Bielany wsparcie, na realizację zajęć rekreacyjnych dla osób dorosłych. Wszyscy zainteresowani, za symboliczną opłatą, rekreacyjnie będą mogli przez 3 godziny tygodniowo, spróbować swoich sił w tej olimpijskiej dyscyplinie sportu, pod kątem najlepszych trenerów w kraju.
W tym roku Dzielnica Bielany postanowiła sfinansować nowy konkus ofert, dotyczący zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dorosłych. Komisja konkursowa wybrała do dofinansowania zajęcia taekwondo olimpijskiego, rugby, nordic-walkingu, tenisa ziemnego i tańca nowoczesnego. W każdej z dyscyplin będą odbywały się trzygodzinne zajęcia.

- Jestem bardzo ciekaw jak uda się cały program zajęć dla osób dorosłych. Uwagam, że będzie to bardzo interesująca oferta. Na pierwszy ogień idzie taekwondo. Potem inne dyscypliny. Postawiliśmy na takie sporty, gdzie mieszkańcom często wydaje się, że to sporty dla profesjonalistów, tymczasem można uprawiać je również zupełnie rekreacyjnie - komentuje Grzegorz Pietruczuk, zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany.

Jako pierwsze rozpoczyna taekwondo. Zapisy na zajęcia, jakie będą odbywały się w pawilonie 43 przy ulicy Marymonckiej 34 przyjmowane są przez Tomasza Pyciarza  - trenera AZS-AWF warszawa. Zajęcia są dostoswane godzinowo pod osoby pracujące - będą odbywały się we wtorki i czwartki w godzinach 20:30 – 22:00. Symboliczna opłata 10 złotych miesięcznie.

INFORMACJE I ZAPISY: Tomasz Pyciarz 600373721   taebaek@wa.home.pl

MG źródło: inf. własna / fot: Facebook Piotra Pazińskiego