WAKACJE Z JOGĄ I KARATE

2016-06-16 10:03:45

Urząd Dzielnicy Bielany przygotował kolejne zajęcia dla mieszkańców Bielan. Tym razem w każdą sobotę w trakcie wakacji, będą mogli rozpocząć swoją przygodę z jogą i karate.


Zajęcia z jogi i karate będą odbywały się w każdą sobotę wakacji, już od 18 czerwca. Zajęcia przewidziano na terenie "Przystani Młociny", czyli nowego miejsca na rekreacyjnej mapie Bielan. Znajdująca się na 525 kilometrze Wisły, w Parku Młociny przystań, będzie w najbliższym czasie kusiła mieszkańców wieloma atrakcjami. Miastu bardzo zależy, aby to malowniczo położone miejsce stało się punktem wypoczynku dla mieszkańców Bielan i nie tylko.

Godzinne treningi jogi i karate, które co tydzień będą trwały po sześćdziesiąt minut, organizuje na zlecenie Urządu Dzielnicy Bielany aktywnie działający od lat Bielański Klub Kyokhushin Karate. Jego doświadczeni i posiadający odpowiednie kwalifikacje instruktorzy, w wakacje wprowadzą wszystkich zainteresowanych w tajniki tych dwóch dziedzin. Na zajęcia nie trzeba przygotować własnego sprzętu, nie jest potrzebne również żadne wcześniejsze doświadczenie, związane z uprawianiem jogi i karate. 

Na zajęcia najlepiej przyjechać samochodem i zostawić go na parkingu w okolicy polany Parku Młocińskiego, gdzie znajduje się przestronny parking. W warsztatach mogą wziąć udział wszyscy chętni - są one bezpłatne. Organizator zapewnia dostarczenie na miejsce całości niezbędnego sprzętu. Joga rozpoczyna się w każdą sobotę o godzinie 13:00, karate w każdą sobotę o godzinie 14:00. Przystań Młociny, znajdująca się na 525 kilometrze Wisły, znajduje się około półtora kilometra od polany Parku Młocińskiego. Należy kierować się ścieżką w stronę Łomianek, tuż przy linii brzegowej Wisły.

MG źródło: inf. własna