ZAKOŃCZONOO RYWALIZACJĘ WOM

2016-07-04 07:31:17

Zakończyła się rywalizacja w ramach rozgrywek Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w roku szkolnym 2015/2016. Poznaliśmy wstępną klasyfikację szkół na szczeblu szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

W tym roku w żadnej z klasyfikacji podium nie udało się wywalczyć bielańskim placówkom oświatowym. Stosunkowo najlepiej nasza dzielnica zaprezentowała się w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych, gdzie wysokie szóste miejsce zajęło XLI  LO im. Lelewela. Na trzynastej pozycji sklasyfikowano LIX  LO Mistrzostwa Sportowego im. Kusocińskiego. Najlepiej wypadło LI  LO im. Kościuszki z Rembertowa.

W rywalizacji szkół gimnazjalnych najlepiej z Bielan zaprezentowało się Gimnazjum numer 78 - piąte w klasyfikacji generalnej. Zwyciężyła szkoła ze Śródmieścia - Gimnazjum nr 35.

Najsłabiej wypadły Bielany w zmaganiach szkół podstawowych. Tutaj najwyżej sklasyfikowaną bielańską placówką oświatową była piętnasta Szkoła Podstawowa nr 263. Najwięcej punktów uzbierała Szkoła Podstawowa nr 344 z Białołęki.

Cała klasyfikacja dostępna jest tutaj. W kolejności mogą zajść jeszcze drobne zmiany.

MG źródło: szs-wwm.pl