DUŻY SUKCES SIATKARSKI SP 352

2023-04-20 11:18:59

Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się drużyny bielańskie podczas rozgrywek WOM w siatkówce młodzieży. Uczennice i uczniowie z SP 352 – zwycięzcy MD Bielany, wywalczyli medale podczas rozgrywek ogólnowarszawskich.

Drużyny prowadzone przez Rafała Wachowskiego (dziewczęta) i Damiana Kaniowskiego (chłopcy) mają sporo powodów do radości. Wywalczenie medalu podczas rywalizacji z innymi mistrzami dzielnic z Warszawy to spore osiągnięcie. Wśród najlepszych z najlepszych siatkarki z Bielan uległy jedynie SP 222 z Woli, a chłopcy zajęli trzecią pozycję, za drużynami ze Śródmiescia i Woli. To kolejne już medale w dorobku Dzielnicy Bielany podczas zmagań WOM, jak również cenne punkty do klasyfikacji końcowej roku szkolnego. 26 punktów WOM dla SP 352, to także cenny dorobek w kontekście klasyfikacji szkoły podczas podsumowania WOM.

- Cieszy mnie sukces naszych szkół w WOM. Gratuluję SP 352. Dyrekcji, trenerom, rodzicom, a przede wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy już nie pierwszy raz udowadniają swój sportowy poziom. Swoją formą udowadniaja wysoki poziom szkolenia siatkarskiego w placówce przy ulicy Conrada – podsumował sukces szkoły z Chomiczówki Burmistrz – Grzegorz Pietruczuk.