KOSZYKARZE Z SAMOGŁOSKI NA 9. POZYCJI

2016-03-01 20:06:19

Zakończyły się rozgrywki koszykówki chłopców, rozgrywane w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Bielany na szczeblu Warszawy reprezentowali zwycięzcy zmagań dzielnicowych - Szkoła Podstawowa numer 77. Młodzi koszykarze zajęli 9. miejsce w stolicy.

Do rozgrywek na szczeblu ponaddzielnicowym w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży, awansują najlepsze drużyny ze szczebla mistrzostw dzielnicy. Konkurencji w obecnym roku szkolnym nie mieli młodzi koszykarze ze Szkoły Podstawowej numer 77 z Samogłoski 9. To właśnie oni reprezentowali naszą dzielnicę w walce o trofea oraz punkty klasyfikacyjne WOM. Ostatecznie Bielany zajęły 9. miejsce. Zwyciężyli zawodnicy z SP 152 na Ochocie. Wykorzystali oni atut własnej hali, pozostawiając w pokonanym polu rywali z Białołeki (drugie miejsce) i Bemowa (trzecia pozycja).

Trwa rywalizacja dziewczynek. Wkrótce podamy wyniki Bielan w tych zmaganiach.

Klasyfikacja rozgrywek Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w mini koszykówce chłopców: