SP 77 NA PODIUM WOM W 4-BOJU

2021-06-23 10:32:13

Udanie rywalizowali na stadionie lekkoatletycznym Orła uczniowie Szkoły Podstawowej numer 77, w rywalizacji WOM w 4-boju. Chłopcy zajęli wysokie, trzecie miejsce. Z niezłej strony zaprezentowały się także uczennice z Młocin, sklasyfikowane na piątym miejscu.


Dzielnica Bielany wyłoniła mistrzów w rywalizacji 4-boju już jesienią, podczas zmagań na stadionie AWF. W obu konkurencjach złoto wywalczyła Szkoła Podstawowa numer 77, dając sobie prawo startu w zmaganiach WOM. W rywalizacji chłopców Bielany wywalczyły 943 4-bojowe punkty, co dało im bezpieczne trzecie miejsce i spory sukces dla szkoły. Zwyciężył Wawer, a rywalizowało 9 szkół. W medalowym składzie, bijąc wiele swoich rekordów życiowych rywalizowali Leonidas, Olek, Iwo, Kuba i Wojtek.

Wśród dziewcząt najlepsza była drużyna Ochoty, a z bardzo dobrej strony zaprezentowały się uczennice z Samogłoski. 1077 punktów pozwoliło na zajęcie piątej lokaty w gronie dwunastu rywalizujących szkół.

To nie koniec sukcesów sportowych SP 77. Trenujący pod okiem Karola Galicza Bartek Maciejewski, który świetnie zaprezentował się w WOM w lekkiej atletyce, wywalczył trzecie miejsce w biegu na 1000 metrów, podczas Mistrzostw Mazowsza.
 
Red / fot: Fanpage SP 77 w Warszawie