AZS AWF WARSZAWA PEWNIE WYGRYWA W DERBACH

2023-12-04 11:17:55

Siatkarskie derby dla AZS Za nami siatkarskie derby Bielan II ligi. Pojedynek okazał się meczem jednostronnym, w którym zawodniczki gospodarzy - AZS AWF Warszawa, bardzo pewnie i wysoko zwyciężyły lokalnego rywala 3:0, pewnie wygrywając w każdym z setów.

O tym, że grudniowe siatkarskie derby Bielan nie były pojedynkiem wyrównanym, najlepiej  świadczy fakt, że AZS AWF Warszawa na pokonanie rywala potrzebował zaledwie 71 minut. W żadnym z setów Spartanki nie były w stanie nawiązać wyrównanej walki, przegrywając kolejno do 10, do 14 i do 13. Tym samym sytuacja drużyny Sparty w tabeli rozgrywek II ligi staje się nie do pozazdroszczenia. W dziewięciu dotychczasowych meczach zawodniczki z Lindego nie zdobyły żadengo punktu, wygrywając zaledwie w jednym secie.

AZS AWF Warszawa jest w dużo lepszej sytuacji, jednak obecnie 5 wygranych i 4 porażki pozwalają na zajmowanie piątego miejsca, w stawce dziesięciu drużyn.  W grupie II rozgrywek II ligi kobiet prowadzi KSG Warszawa.